Telefony systemowe na każde biurko Slican CTS-102 0
Telefony systemowe na każde biurko Slican CTS-102

Telefon systemowy CTS-102.IP oraz CTS-102.CL z czteroliniowym, podświetlanym wyświetlaczem. Wszystkie modele serii CTS-102 dla wygody użytkownika mają regulację kąta nachylenia oraz możliwość instalacji naściennej. Profil telefonu jest tworzony i przechowywany w pamięci centrali Slican. Z telefonu można korzystać natychmiast po włączeniu go do sieci, bez skomplikowanego i czasochłonnego programowania. Doskonała jakość dźwięku i prostota obsługi czynią ten telefon sprawnym narzędziem do codziennej pracy. Programowalne przyciski wszystkich modeli CTS-102 pozwalają na nieograniczone indywidualne kreowanie funkcji, usług, czy też tworzenie listy podręcznych kontaktów. 

czytaj całość »
Slican Call Center ZARZĄDZANIE, ANALITYKA, STATYSTYKA, WYKRESY 0
Slican Call Center ZARZĄDZANIE, ANALITYKA, STATYSTYKA, WYKRESY

CALL CENTER W CENTRALACH SLICAN NCP

Kontakt telefoniczny to jeden z najważniejszych kanałów komunikacyjnych. Ciągłe dążenie do poprawy jakości obsługi klientów i lepszej komunikacji, to ważne cele każdej firmy i organizacji. Zminimalizowanie czasu reakcji na połączenia przychodzące oraz profesjonalne załatwienie potrzeb klientów to ważne priorytety. Slican Call Center usprawnia pracę konsultantów, dostarcza managerom narzędzia ułatwiające zarządzanie i analizę danych. Umożliwia obsługę dużej ilości rozmów przychodzących i wychodzących a także kontroluje czas oczekiwania na połączenie z konsultantem. Oddzwanianie wykonuje się z listy połączeń nieodebranych. System na bieżąco tworzy raporty i statystyki. Konsultant może również używać aplikację MessengerCTI.Desktop co znacząco poprawi komfort jego pracy.

czytaj całość »
Świat w zasięgu Twojego telefonu! Slican ITS-0106, 0206, 0286 0
Świat w zasięgu Twojego telefonu! Slican ITS-0106, 0206, 0286

Prowadzisz firmę i szukasz dla siebie lepszych rozwiązań telekomunikacyjnych? Teraz możesz korzystać jednocześnie z telefonii tradycyjnej i telefonii internetowej VoIP. To łatwiejsze niż myślisz. Wybierz centralę Slican ITS. To przyjazna w użytkowaniu, kompaktowa centralka telefoniczna IP z dużymi możliwościami, którą możesz zainstalować w biurze lub w domu.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl