Odkrywając Świat Komunikacji z Slican 0
Odkrywając Świat Komunikacji z Slican

W dzisiejszym świecie, gdzie komunikacja odgrywa kluczową rolę we wszystkich aspektach życia, od biznesu po życie osobiste, wybór odpowiednich narzędzi i technologii może stanowić różnicę między sukcesem a stagnacją. Dlatego też, dzisiaj pragnę przybliżyć Wam firmę, która od lat jest w czołówce dostawców innowacyjnych rozwiązań komunikacyjnych - Slican

czytaj całość »
Centrala telefoniczna: Kluczowy Element Komunikacji Biznesowej 0
Centrala telefoniczna: Kluczowy Element Komunikacji Biznesowej

W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu, efektywna komunikacja jest kluczowym elementem sukcesu każdej firmy. Centrala telefoniczna to nieodłączny składnik infrastruktury komunikacyjnej, który umożliwia płynne funkcjonowanie przedsiębiorstwa. W tym artykule przyjrzymy się, czym jest centrala telefoniczna, do czego służy, kto tego produktu potrzebuje, oraz jakie korzyści niesie dla firm.

czytaj całość »
Nowoczesne Centralne Systemy Telefoniczne dla Hoteli: Klucz do Efektywnej Obsługi Gości 0
Nowoczesne Centralne Systemy Telefoniczne dla Hoteli: Klucz do Efektywnej Obsługi Gości

W dzisiejszym dynamicznym świecie, gdzie obsługa klienta odgrywa kluczową rolę w sukcesie każdego hotelu, właściciele i menedżerowie hoteli zaczynają zdawać sobie sprawę, jak istotną rolę odgrywa centrala telefoniczna. Nowoczesne centralne systemy telefoniczne dla hoteli nie tylko ułatwiają komunikację, ale również podnoszą jakość obsługi gości, co z kolei przekłada się na zadowolenie klientów i powtarzalność biznesu.

czytaj całość »
Zintegrowane rozwiązania dla służby zdrowia 0
Zintegrowane rozwiązania dla służby zdrowia

Sprawna obsługa i komunikacja z pacjentem, która opiera się między innymi na zintegrowanych, nowoczesnych technologiach teleinformatycznych staje się istotnym elementem wpływającym na rozwój placówki medycznej. Integracja serwerów telekomunikacyjnych Slican z aplikacjami do obsługi jednostek służby zdrowia ułatwia kontakt pacjenta z jednostką medyczną, a jednostka medyczna szybciej i łatwiej kontaktuje się z pacjentem.

Przychodnie, gabinety lekarskie, laboratoria i inne placówki medyczne używają coraz częściej zintegrowanych rozwiązań teleinformatycznych, które podnoszą jakość obsługi pacjenta oraz stanowią wsparcie dla świadczonych usług medycznych.

czytaj całość »
Infolinie IVR 0
Infolinie IVR

Zaawansowany system IVR pozwala zintegrować dane przesyłane do serwera Slican z danymi z zewnętrznej bazy danych. Połączenie tych dwóch źródeł informacji umożliwia pełniejsze wykorzystanie danych dostępnych z zewnętrznych aplikacji typu CRM oraz automatyzuje procesy w firmie, czy instytucji odciążając Twoich pracowników i przyspieszając obsługę klienta.

czytaj całość »
Komunikator Slican MessengerCTI 0
Komunikator Slican MessengerCTI

WIELE KANAŁÓW KOMUNIKACJI W JEDNEJ APLIKACJI

Komunikator Slican MessengerCTI zapewnia płynne przechodzenie między rozmowami telefonicznymi, czatem oraz wysyłaniem sms-ów. Przejrzysty interfejs graficzny i funkcjonalność pozwalają na wygodną organizację pracy w jednej aplikacji zarówno na komputerze, tablecie i smartfonie.

czytaj całość »
Telefon biurowy SLICAN XL-606 0
Telefon biurowy SLICAN XL-606

Wygodny telefon z trybem głośnomówiącym i prezentacją numeru dzwoniącego. Do tego czytelny wyświetlacz, programowalne przyciski pamięci oraz historia ostatnich połączeń zapewnią komfortową organizację pracy. Szybko połączysz się z klientem i skontrolujesz, kto dzwonił podczas twojej nieobecności?

czytaj całość »
Bramofony IP – nowe możliwości Slican DPH.IP 0
Bramofony IP – nowe możliwości Slican DPH.IP

Bramofony Slican serii DPH.IP dzięki swojej bogatej funkcjonalności mogą być używane między innymi w firmach, biurowcach, bankach, zakładach produkcyjnych, usługowych, urzędach, placówkach służby zdrowia, instytucjach państwowych, oświatowych, parkingach a nawet w domach i w wielu innych obiektach. Wszędzie tam gdzie można je podłączyć do dowolnej centrali Slican. Ich funkcjonalność wykracza poza typowe funkcje bramofonów, ograniczające wyłącznie dostęp z zewnątrz.

czytaj całość »
Bramofony – więcej możliwości Slican DPH 0
Bramofony – więcej możliwości Slican DPH

Bramofony Slican DPH przeznaczone są do instalacji w obiektach, w których wymagany jest szeroki zakres usług. Ich funkcjonalność wykracza poza typowe funkcje bramofonów, ograniczających wyłącznie dostęp z zewnątrz. Zapewniają komfortową obsługę oraz wygodną instalację i serwis. Mogą być stosowane w biurowcach, zakładach produkcyjnych, na parkingach czy nawet w domach – wszędzie, gdzie można je podłączyć do dowolnej centrali Slican.

czytaj całość »
Telefon analogowy Slican XL-209 0
Telefon analogowy Slican XL-209

Klasyczny analogowy telefon do biura i domu. Dla firm szukających taniego i solidnego telefonu. Łatwa i przyjemna obsługa pozwoli na używanie tego telefonu w wielu firmach niezależnie od branży i miejsca pracy - wszędzie tam, gdzie telefonów używa się bardzo intensywnie, wykonując po prostu codziennie wiele połączeń. Współpracuje z dowolną centralą Slican. Dzięki klasycznej funkcjonalności XL-209 doskonale sprawdzi się także jako telefon przeznaczony do użytku domowego.

czytaj całość »
Gigabitowy telefon IP Slican VPS-912G 0
Gigabitowy telefon IP Slican VPS-912G

Telefon VPS-912G zapewnia doskonałą jakość dźwieku HD oraz bogate, zaawansowane funkcje telefoniczne. Dwa porty gigabitowe, czytelny podświetlany wyświetlacz oraz funkcjonalne przyciski pozwalają na efektywne wykorzystanie telefonu i dostępnych zasobów sieciowych. Menu telefonu dostępne jest w języku polskim i języku angielskim. VPS912G to doskonały wybór dla firm poszukujących wysokiej jakości, bogatego w funkcje telefonu IP w przystępnej cenie.

czytaj całość »
Uniwersalny telefon IP Slican VPS-902P 0
Uniwersalny telefon IP Slican VPS-902P

Telefon IP Slican VPS-902P to uniwersalna oferta przede wszystkim dla użytkowników poszukujących wysokiej jakości, bogatego w funkcje telefonu IP w przystępnej cenie. Czytelny podświetlany wyświetlacz, doskonałej jakości dźwięk HD oraz funkcjonalne przyciski usprawniają korzystanie z telefonu i pozwalają na efektywne wykorzystanie wszystkich możliwości telefonu. Menu telefonu dostępne jest w języku polskim i języku angielskim.

czytaj całość »
Telefony systemowe na każde biurko Slican CTS-102 0
Telefony systemowe na każde biurko Slican CTS-102

Telefon systemowy CTS-102.IP oraz CTS-102.CL z czteroliniowym, podświetlanym wyświetlaczem. Wszystkie modele serii CTS-102 dla wygody użytkownika mają regulację kąta nachylenia oraz możliwość instalacji naściennej. Profil telefonu jest tworzony i przechowywany w pamięci centrali Slican. Z telefonu można korzystać natychmiast po włączeniu go do sieci, bez skomplikowanego i czasochłonnego programowania. Doskonała jakość dźwięku i prostota obsługi czynią ten telefon sprawnym narzędziem do codziennej pracy. Programowalne przyciski wszystkich modeli CTS-102 pozwalają na nieograniczone indywidualne kreowanie funkcji, usług, czy też tworzenie listy podręcznych kontaktów. 

czytaj całość »
Slican Call Center ZARZĄDZANIE, ANALITYKA, STATYSTYKA, WYKRESY 0
Slican Call Center ZARZĄDZANIE, ANALITYKA, STATYSTYKA, WYKRESY

CALL CENTER W CENTRALACH SLICAN NCP

Kontakt telefoniczny to jeden z najważniejszych kanałów komunikacyjnych. Ciągłe dążenie do poprawy jakości obsługi klientów i lepszej komunikacji, to ważne cele każdej firmy i organizacji. Zminimalizowanie czasu reakcji na połączenia przychodzące oraz profesjonalne załatwienie potrzeb klientów to ważne priorytety. Slican Call Center usprawnia pracę konsultantów, dostarcza managerom narzędzia ułatwiające zarządzanie i analizę danych. Umożliwia obsługę dużej ilości rozmów przychodzących i wychodzących a także kontroluje czas oczekiwania na połączenie z konsultantem. Oddzwanianie wykonuje się z listy połączeń nieodebranych. System na bieżąco tworzy raporty i statystyki. Konsultant może również używać aplikację MessengerCTI.Desktop co znacząco poprawi komfort jego pracy.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl