O firmie

 

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebne są nowoczesne rozwiązania zapewniające komfort w komunikacji oraz pracy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo centrale telefoniczne, urządzenia domofonowe, urządzenia telewizji przemysłowej, urządzenia telefonii IP i telefonii analogowej, urządzenia kontroli dostępu oraz alarmy.

W naszej ofercie posiadamy sprawdzone urządzenia od renomowanych producentów jak Slican, Platan, Panasonic, Gigaset, Mescomp, KRONX, Satel, HIKVISION. Nasze kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty kwalifikacyjne w zakresie systemów bezpieczeństwa (monitoring wideo z zastosowaniem kamer oraz rejestratorów IP i HD-TVI, a także oprogramowania dedykowanego) czy też central telefonicznych. Pomożemy wybrać odpowiednie technologie, a następnie zajmiemy się ich instalacją. Ale to nie wszystko – nasi klienci mogą liczyć również na serwis techniczny.

W swojej pracy kierujemy się profesjonalizmem i rzetelnością. Dopasowujemy rozwiązania do aktualnego zapotrzebowania klienta, służymy też fachową poradą i rozwiejemy wszelkie wątpliwości związane z montażem oraz użytkowaniem sprzętu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl